Ремонт роз’єму живлення ноутбука

Відремонтуємо роз'єм живлення якщо: не працює від мережі, не горить індикатор живлення, ноутбук працює в певному положенні шнура.

Замовитивід 300 грн.

USB тут, тут всі!

Як ці бідні роз'єми тільки не ламають: і наступають на увіткнені в USB роз'єми флешки, і видирають з коренем мережевий кабель, і розхитують роз'єм живлення до такої міри, що він вилазить разом зі штекером зарядного пристрою. Але нічого страшного, ми можемо все швидко виправити! Ми готові сьогодні прийняти ваш ноутбук для ремонту роз'ємів.

Ремонт роз'єму живлення ноутбука

Якщо у вашому випадку ноутбук перестав заряджатися або заряджається при певному положенні штекера, то скоріше за все у вас виникли проблеми або з роз'ємом, або з блоком живлення. Щоб з'ясувати причину несправності необхідно провести (діагностику).

Причинами такої несправності можуть бути неакуратність при використанні, брак на виробництві, перегинання шнура зарядного пристрою.

При використанні ноутбука з такою несправністю може привести до короткого замикання, поломки частин материнської плати і вигоряння роз'єму. Тому при виявленні даних несправностей слід звернутися до фахівців за допомогою, наші майстри із задоволенням допоможуть вирішити вашу проблему.

Також рекомендуємо подивитися

Політика конфіденційності Контакти

© 2020